Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Göteborg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Göteborg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Göteborg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Göteborg
Wynajem Aut Göteborg

Göteborg jest – z około 510.000 mieszkańców (2008) – drugie miasto największym w Szwecji, położony jest na południowo-zachodnim wybrzeżu, w szczególności w Västra Götaland. Göteborg stał się miastem w 1621, a także jest ważnym miastem z portem połączenie promowe z DaniiNiemiecAnglii i Holandii. Miasto leży po obu stronach rzeki Gaut która wpada do Kattegat. Poza granicami miasta znajduje się piękny archipelagu z jego wielu małych wysp.

Göteborg posiada wiele zabytków i atrakcji turystycznych – w tym opery, filharmonii, teatrów, muzeów i galerii sztuki. Ponadto, miasto zwabiony z dobrych sklepów, restauracji i nocnych klubów.

Göteborg jest znana z dużego parku rozrywki „Liseberg” oraz popularne muzeum nauki „Universeum. Inne popularne miejsca są Trädgårdsforeningen – z największych szklarni, Röhsska Museum – muzeum mody, wzornictwa i rzemiosła, Slottsskogen z mini-zoo i Göteborgs najstarszych Haga dzielnicy – z uroczym, brukowanych uliczek, kawiarenek, sklepów z antykami i sklepów specjalistycznych. Na Skansberget w Haga jest również Skansen Kronan – system obronny z 1687 r. – który był w 2008 roku pod nazwą chyba najpiękniejszy budynek.

Sztuka Zainteresowani powinni odwiedzić Muzeum Sztuki w Göteborgu, największym na świecie muzeum sztuki nordyckich, a także posiada w swojej wystawy pracRembrandt, Picasso i Monet.

W przeciwnym razie, zwiedzanie łodzią Paddan wymienionych, który ma turystów na wycieczkę z przewodnikiem wokół miasta, kanałów i Göta Älv.

Szwecja druga co do wielkości lotnisko Landvetter Airport, położony 20 km na wschód od centrum miasta.