Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kristianstad

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kristianstad – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kristianstad – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kristianstad
Wynajem Aut Kristianstad

Kristianstad (33.100 mieszkańców w 2006 r.) znajduje się w południowej Szwecji, i jest częścią Skåne County.Miasto jest centrum administracyjnym gminy Kristianstad, jak również centrum handlowe i kulturalne dla regionu.

Kristianstad położony jest nad jeziorem „Hammarsjön” – ok. 20 km na zachód od Hanöbukten w Morzu Bałtyckim. Części Kristianstad jest położony poniżej poziomu morza i Szwecji najniższy poziom (2,41 m poniżej poziomu morza) znajduje się tutaj.

W samym sercu Kristianstad jest dobre zakupy, sklepów i kawiarni oraz głównych atrakcji – „Heliga Trefaldighetskyrkan” od 1628 – także w centrum, tuż przy Stora Torget.

Innym atrakcji turystycznych w regionie Kristianstad jest Muzeum – Muzeum lokalnej kultury, historii, sztuki i filmu. Istnieje również miejskim muzeum kolejowe. Ponadto Stora Kronohuset z 1840 roku jest warte odwiedzenia, a także bastion Konungen – odtworzone 1700-wiecznej fortecy, jak to wyglądało, gdy Kristianstad twierdza.

Istnieją dobre pływanie w Kristianstad, zarówno na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ogrody Tivoli w mieście – co zarówno plac zabaw, fugledam i kawiarnia mieści się także park wodny Tivoli łazienka – atrakcja dla całej rodziny.

Kristianstad Lotnisko jest 15 km na południe od centrum miasta.