Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Linköping

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Linköping – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Linköping – Podręcznik

Wynajem Samochodów Linköping
Wynajem Aut Linköping – Foto: © Thuresson

Linköping jest w Szwecji południowo-wschodniej części – przez rzekę Stångån – i należy Östergötlands County.Linköping jest Szwecja 5 Największym miastem z 145.000 mieszkańców (2010). Miasto ma bogate życie kulturalne z sztuka, teatr, historia, koncerty, targi i festiwale.

W centrum jest wiele sklepów, restauracji i kawiarni i nocnych klubów. Miasto ma też wspaniałe parki i tereny rekreacyjne. Główną atrakcją   w średniowiecznym mieście Linköping katedry, z jej 107 metrowa wieża.W pobliżu znajduje się Zamek i Domkyrkomuseet.

Także sala sztuki „Passagen” – położonego na Stora Torget muszą być wymienione.Tutaj można obejrzeć różnorodne wystawy sztuki współczesnej – stworzone przez artystów regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

Inną popularną atrakcją turystyczną w Linköping to Open-Air Museum Gamla Linköping. Strona pokazuje, jak ludzie   żył i mieszkał w 1900 w mieście – z małych sklepików i stoisk rzemieślniczych.Możesz również odwiedzić nasze muzeum szkoły, w pobliżu, Valla Leisure Centre z muzeum kolejnictwa, mini zoo, itp.

Östergötlands Länsmuseum jest również warto odwiedzić – z wystaw historycznych i współczesnych.

Linköping City Airport znajduje się zaledwie 5 km od centrum miasta.