Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kiruna

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kiruna – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kiruna – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kiruna
Wynajem Aut Kiruna

Kiruna (18 100 mieszkańców w 2006 r.) znajduje się w północnej Szwecji, i jest częścią Norrbotten County.Miasto jest typowym miastem górniczym, położony między dwoma górami i Loussavaarra Kiirunavaara. Najwyższy szczyt Szwecji – Kebnekaise (2104 m) – położony 85 km od Kiruna.

Przez cały rok możesz dostać zwiedzanie największej na świecie kopalni rud żelaza pod ziemią – My Info LKAB w Kirunie. Kopalnia jest wciąż w eksploatacji, a także jednym z głównych źródeł dochodu.

Kiruna ma subarktyczne klimat z ciężkiego śniegu i zimna w zimie – co czyni go doskonałym ośrodkiem sportów zimowych. Wizyta w mieście w okresie letnim, można doświadczyć słońca o północy.

17 km poza miastem, Icehotel która jest jedną z atrakcji najbardziej znanych w Szwecji. Tutaj nowy hotel na lodzie zbudowany jest każdej zimy, który wita gości overnight od grudnia do kwietnia. Hotel posiada dwie restauracje, a znany jest ze swojej artystycznej wnętrza lodu.

Kiruna Kościół z 1909 roku jest także popularną atrakcją w mieście. Kościół jest inspirowane przez Sami budynków namiotowe i otrzymał kilka nagród za swoją piękną architekturą.

ES Space Center położony jest 45 km poza miastem i bazy rakiet rozpoczęcia i centrum turystyczne. Miejsce jest otwarte od lipca – sierpnia, i jest dużą atrakcją turystyczną dla miłośników przestrzeni.

Kiruna Airport znajduje się 9 km od centrum miasta i jest najbardziej na północ wysunięte lotnisko w Szwecji.