Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Skövde

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Skövde – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Skövde – Podręcznik

Wynajem Samochodów Skövde
Wynajem Aut Skövde – Foto: © Jarke

Skövde znajduje się w Västra Götaland – między dwoma dużymi jeziorami Wener i Wetter. Miasto, które zostało założone w 1300 roku, ma około dzisiaj. 32.000 mieszkańców – i ma długą historię jako miasto garnizonowe.

Wśród atrakcji kulturalnych w Skövde znaleźć Skovde Garrison Museum i Muzeum Miejskim. Co więcej, jest to relatywnie nowa Skövde Kultury miejsce, gdzie wielu ważnych wydarzeń kulturalnych. Dom zawiera zarówno muzeum sztuki, scena, biblioteka i archiwum. W przeciwnym razie, należy wspomnieć, że Götebogsoperan ma własny oddział w tutaj.

Pożar w 1759 roku umieścić większość Skövde miasto w gruzach. Obecnie tylko jeden budynek w lewo w centrum, który został wzniesiony przed ogniem – Helens stuga (prawdopodobnie wymienione na początku 1700 roku).

Skövde jest również znany jako tętniące życiem miasto, zakupy – i kilka nowoczesnych centrów handlowych tutaj. Wśród nich są Commerce, Vasaporten i Elin Esplanade największych.

Istnieje małe lotnisko na obrzeżach miasta, ale obecnie obsługiwane wyłącznie loty taksówki. Najbliższe główne lotnisko jest Jonkoping Airport, położony 72 km na południe od Skövde.