Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Boden

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Boden – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Boden – Podręcznik

Wynajem Samochodów Boden
Wynajem Aut Boden

Boden znajduje się w Norrbotten w północnej Szwecji i liczy około 28.000 mieszkańców.Miasto jest ważnym węzłem kolejowym, a także w Szwecji największy i najważniejszy militærby.

Boden jest otoczona górami, gdzie jest dobre możliwości uprawiania sportów zimowych. Także w strefie rekreacyjnej Björknäs zlokalizowany w centrum miasta oferuje różne zajęcia rekreacyjne, takie jak basen, lodowisko, boisko do piłki nożnej i korty tenisowe.Miasto ma też doskonałe warunki do gry w golfa, wędkowanie, jazda konna i spływy kajakowe, w centrum znajdą Państwo kina, teatry, sklepy i centrum handlowe.

Jedną z największych atrakcji turystycznych w Boden, North Pool – połączone park wodny, basen i miejsce do relaksu ze zjeżdżalniami i czynności pływackich dla całej rodziny.

Ok. 5 km na zachód od centrum miasta, Boden Fortress – Rödbergsfortet – która jest także dużą atrakcją turystyczną. Rödbergsfortet jest częścią większego kompleksu zamkowego (zbudowany w latach 1903/08), a tutaj można uzyskać na wycieczkę z przewodnikiem.

Muzeum Wojska w Boden jest również warto odwiedzić, gdzie można uzyskać wgląd w szwedzkiej obrony od końca 1800 roku do dnia dzisiejszego. Na wystawie w tym mundury i pojazdy wojny.

Najbliższe lotnisko jest Lulea Airport, położony 42 km na południe od Boden.