Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mariestad

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mariestad – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mariestad – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mariestad
Wynajem Aut Mariestad – Foto: © Wigulf

Mariestad (15.500 mieszkańców w 2005 r.) znajduje się w południowo-zachodniej części Szwecji, i jest częścią Västra Götaland.Miasto znajduje się na największe jezioro w Szwecji, Wener, a znany jest z pięknych archipelagu   wiele wysp i wysepek.Latem jest wielka ruch łodzi na jeziorze Wener i piękne plaże.

Mariestad została założona w 1583 roku, w Gamla Stan jest jednym z najlepiej zachowanych centrum miasta – z pięknymi drewnianymi domami i katedry z 1593 roku.

Położony w Mariestad Valbo Muzeum, które jest jedną z atrakcji turystycznych miasta. Wystawa muzeum, gdzie zwiedzający mogą dowiedzieć się o dzielnicy i historii miasta,   z epoki kamienia, aż do 1900.Budynek jest również Muzeum.

W przeciwnym razie, rejs statkiem na wyspę Brommö dużą atrakcją turystyczną. Wyspa jest bez samochodu, ale jest popularna dla turystów do wynajęcia rowerów przy lądowaniu promu. Po północnej stronie wyspy jest piękne kąpielisko „Stora Know Sand”. Kolejna wyspa, którą warto odwiedzić w Wener, Djuro – która jest parkiem narodowym o bogatej fauny i flory.

Mariestad tym także kulturalnych miejscach teatr, sale koncertowe i galerie sztuki, a miasto ma wiele ciekawych sklepów i targów w lecie.

Najbliższe lotnisko jest Örebro Airport, położony 111 km na północ od Mariestad.