Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Trollhättan

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Trollhättan – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Trollhättan – Podręcznik

Wynajem Samochodów Trollhättan
Wynajem Aut Trollhättan – Foto: © Tubaist

Trollhättan jest miastem przemysłowym z ok. 46.000 mieszkańców, położone w Västra Götaland – 32 km na wschód od Uddevalla i 77 km na północ / północny wschód od Göteborga. Trollhättan pierwszy stał się miastem w 1916 roku – i jest najbardziej znany jako miejsce produkcji dla przemysłu motoryzacyjnego marki Saab (które w 2010 r. została przejęta przez holenderski Spyker Cars producent samochodów). Ponadto, silnik lotniczy fabryce Volvo Aero znajduje się w Trollhättan.

Najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Trollhättan jest związane z Göta Älv, która przepływa przez miasto. Odnosi się to do wodospadu Trollhättefallen i – zwłaszcza –   82 km Trollhättan Canal, który łączy w Szwecji największego jeziora Wener, w cieśninie Kattegat.W części kanału znajduje się w Trollhättan jest Polhems slussled, lock system nazwany projektant Christopher Polhem (1661/51). Projekt został zrealizowany w 1752 roku, rok po śmierci Polhems – ale najstarszy zamek (Lilla Edet Slussen) powstało pokolenie wcześniej (1607).

Wśród innych atrakcji miasta należy Muzeum Saaba i Centrum Nauki Innovatum wymienione. W przeciwnym razie nie w ciągu ostatnich kilku lat rozwinął się w ekscytujące środowisko dla produkcji filmowej w Trollhattan – popularnie nazywane „Trollywood”.

Regionalnego portu lotniczego Trollhättan-Vänersborg Flygplats (z drogi do lotniska Arlanda w Sztokholmie i Bromma ) znajduje się 5 km na północny wschód od miasta – a najbliższy międzynarodowy port lotniczy jest Landvetter w Göteborgu.