Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Visby

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Visby – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Visby – Podręcznik

Wynajem Samochodów Visby
Wynajem Aut Visby

Visby jest jedynym miastem na wyspie Gotland w Morzu Bałtyckim – a więc centrum administracyjne Gotland County. Miasto ma długą historię, a szacuje się, że powstał już ok. 900 rneKr. Później miał on centralne miejsce w niemieckiej Hanzy. Visby jest ok. 22.500 mieszkańców.

Istnieje wiele zabytków w Visby – a starym centrum miasta (w tym z ok. 150 średniowiecznych) Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jedną z atrakcji są   Visby katedra (S, podejmują Katedra Marii) – katedra z 1225Ponadto, istnieje nie mniej niż 14 od średniowiecza i wokół miasta.

Także stare fasady z 1200s (3,5 km jest zachowana) jest popularną atrakcją turystyczną. W przeciwnym razie, Visby Muzeum i piękne Bota Niska Trädgården wymienione.

Istnieją promy do Visby zarówno z Oskarshamn oraz z Nynäshamn w Szwecji kontynentalnej – i regionalny port lotniczy znajduje się około Visby Flygplats. 3.5 km na północ od centrum.