Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ängelholm

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ängelholm – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ängelholm – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ängelholm
Wynajem Aut Ängelholm – Foto: © Abelson

Ängelholm znajduje się na zachodnim wybrzeżu południowej Szwecji i należy Skåne län.Miasto ma 39.000 mieszkańców (2009), najbardziej znany z produkcji rękodzieła, ceramiki i skóry. Rzeka przepływa przez Ronne Oh miasta, a najwyższy punkt na Hålshult Hallandsåsen – który mierzy 206 m.

Ängelholm ma piękną przyrodę z długimi plażami i latem miasto otrzyma wielu turystów.

Jedną z głównych atrakcji Hembygdsparken – z wielu muzeów i spacery przyjemne. Funkcje obejmują Szkoła Museum, Muzeum Techniki, Lunterstugan z 1763 i muzeum skóry. Ponadto, można odwiedzić „dzieci zoo” z królików, kur, koni i kóz.

Inne atrakcje w Ängelholm Railway Museum i Muzeum Lotnictwa. W przeciwnym razie istnieje deptaków w centrum miasta, sklepów i kawiarni / restauracji i galerii sztuki. Jest to również dobre połowów w mieście, jak i szans dla kajakarzy. Nieco poza centrum jest kilka pól golfowych.

Najbliższe lotnisko jest Angelholm – Helsingborg Airport, położony 7 km na północ od centrum miasta. Od tego są codzienne loty do Sztokholmu.