Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Falköping

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Falköping – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Falköping – Podręcznik

Wynajem Samochodów Falköping
Wynajem Aut Falköping – Foto: © Harri Blomberg

Falköping znajduje się w Västra Götaland, która ma swoją lokalizację w południowo-zachodniej części Szwecji. Miasto liczy około 16.000 mieszkańców i leży między górskimi plateau – (330 m) i Mösseberg (324 m) Ålleberg.

Falköping znajduje się 150 km na północny wschód z głównych nadmorskim mieście Göteborg.

W centrum jest pieszy „Storgatan” ze sklepami i kawiarniami, i Stora Torget jest przyjaznym miejscem spotkań, gdzie fontanna „Venus w łazience” z 1931 roku stoi. Nieco na południe od Stora Torget znaleźć Gamla Stan – z małych domów z 1800 roku. W przeciwnym razie miasto ma kilka galerii sztuki i teatru.

Wśród atrakcji turystycznych są Muzeum Falbygdens chyba najbardziej popularny. To jest muzeum regionalne z eksponatami artefaktów z epoki kamienia łupanego do 1800 roku.

Ponadto, kamienny kościół z 1100S – „St Olof Kyrka” jest warte odwiedzenia. Niektóre z nich będą prawdopodobnie zatrzymać Lennart Magnusson Motorcykelmuseum – gdzie 120 motocykli z różnych epok są prezentowane.

Dla tych, którzy chcą kąpieli „, może Odenbadet” w Falköping oferują zarówno na zewnątrz i kryty basen.

Mösseberg również kilka atrakcji, w tym małe zoo z królikami, pawie i gęsi, a także wieża Mösseberg – co stanowi 35 metrów wysokości, i daje odwiedzającym się wspaniałe widoki na miasto.

Najbliższe lotnisko jest Jönköping Airport, które leży 70 km na południowy wschód od Falköping. Od tego są bezpośrednie loty do Sztokholmu – Arlanda.