Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Norrköping

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Norrköping – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Norrköping – Podręcznik

Wynajem Samochodów Norrköping
Wynajem Aut Norrköping – Foto: © Thuresson

Norrköping, która ma ok. 85.000 mieszkańców, położone w Östergötlands County – 160 km na południowy zachód od Sztokholmu. Miasto położone jest na czele fiordu Bråviken (ramię Morze Bałtyckie), gdzie rzeka Motala jest jego wygaśnięcia.

Norrköping ma status miasta od 1384 roku, ale prawdziwy rozkwit miał swoją później – w szczególności, w 1600. Było to spowodowane przede wszystkim do przedsiębiorczych, rośliny przemysłowe i Walonii żelaza przedsiębiorca Louis De Geer (1587-1652) osiadł tutaj. Pomnik nim stoi na Starym Rynku – oraz jeden z miasta głównych instytucji kulturalnych są nazwane na jego cześć: Louis De Geer koncertów i Kongresshus (1994). Blisko tego znajdziemy inne tak zwane „przemysłowy krajobraz”, w której terenie byłego Holmens Pappersbruk został odrestaurowany i jest teraz co się użyteczne jako „Campus Norrköping (oddział Linköping University).

Istnieje wiele dużych pięknym budynku w Norrköping, jak w okresie Geers czasu faktycznie była Szwecja drugie największe miasto. Niektóre z nich mają także ważne funkcje kulturowe. Obejmuje to Muzeum Sztuki w Norrköping Drottninggatan (głównej ulicy miasta) oraz unikalny „Strykjärnet”, z siedzibą w Motala, w którym mieści się Muzeum Pracy.

W przeciwnym razie, po atrakcje: egzotyczne rośliny „Cactus Zakład nr” w parku w centrum miasta, Karl Johans strefie rekreacyjnej w Hällristningsmuseet Hellestad Lund (na wschód od centrum miasta) oraz ruiny zamku Johannisborg (na północ od Motala).

Lotnisko Norrköping (Kungsängen Flygplats) znajduje się 3 km na wschód od centrum miasta.