Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kristinehamn

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kristinehamn – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kristinehamn – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kristinehamn
Wynajem Aut Kristinehamn

Kristinehamn (18.000 mieszkańców w 2007 r.) znajduje się w środkowej Szwecji, i jest częścią Värmland County.Miasto jest centrum administracyjnym dla gminy Kristinehamn, znajduje się po stronie północno-wschodniej Szwecji największe jezioro Wener.

Miasto jest jednym z największych portów na jeziorach, a latem nie ma połączenia promowe na niektórych wyspach – w tym Valon gdzie znajdują się piaszczyste plaże.

Popularna jest przejażdżka łodzią z unikalnym statku „Christine af Bro, który jest typu Bojer, i jest używany do ruchu turystycznego na Jezioro Wener.

Kristinehamn Muzeum Sztuki jest jedną z atrakcji miasta – muzeum sztuki współczesnej – wystawa prac szwedzkich i międzynarodowych.Muzeum mieści się w przepięknej okolicy, na Obyczaje Park Beach Marie.

Inną atrakcją jest 15-metrowa rzeźba Picassa Strandudden 1965 roku. Jest to monumentalna rzeźba Picassa żony Jacqueline i jest jednym z największych rzeźb Picassa na świecie.

Najbliższe lotnisko jest Karlstad Airport, położony 58 km na zachód od Kristinehamn.