Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Oskarshamn

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oskarshamn – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oskarshamn – Podręcznik

Wynajem Samochodów Oskarshamn

Wynajem Aut Oskarshamn – Foto: © Anchor2009

Oskarshamn, który ma ok.. 26.000 mieszkańców, położone w Kalmar län Småland w krajobraz – zwłaszcza Kalmarsund w Szwecji , która oddziela kontynentem na południowo-zachodnim wybrzeżu Szwecji z wyspy Olandia.Miasto, pierwotnie zwany Döderhultsvik, została powołana w 1856 roku, lecz całkowicie od 1646 miał status „Köping”.

Oskarshamn jest głównym portem morskim, i są stąd promy do Visby na Gotlandii przez cały rok. W lecie są też rejsów do Byxelkrok na Olandii i popularna wyspa na północ od Blue Maiden Kalmarsund. Cała wyspa ma status Parku Narodowego.

Jednym z najbardziej popularnych atrakcji jest Muzeum odróżniającego treskulptøren „Döderhultarn” (Axel Robert Petersson, 1868/25) – Dödarhultarmuseet. W tym samym budynku są również Oskarshamn Sjöfartsmuseum. Ponadto, istnieje wiele turystów, którzy chcieliby zatrzymać factory outlet słynnego Lily Stearinfabrik Holms, który rzucają światło w Oskarshamn od 1839 roku. Spacer po malowniczym starym mieście – obszary „completed” i „Fnyket” – jest również zalecane.

Oskarshamn Flygplats jest regionalny port lotniczy 12 km na północ od centrum – który ma regularne loty do Sztokholm (Arlanda).

polski