Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Poznan Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Poznan Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Poznan Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Poznan Lotnisko
Wynajem Aut Poznan Lotnisko

Lotnisko Poznań Ławica (POZ) znajduje się 5 km na zachód od Poznania. Nie jest dobre połączenie autobusowe pomiędzy lotniskiem i centrum miasta. Wypożyczalnie samochodów reprezentowane są Hertz, Europcar, xt Si, Avis, Budget i Alamo.

1274679 osób odwiedziło w 2008 roku z lotniska Poznań. Został otwarty w 1913 roku i tym samym jest jednym z najstarszych lotnisk w Polska. Nowy terminal lotniska została zakończona w 2001 roku i stylowym wystrojem. Z Poznania są bezpośrednie połączenia do wielu miast w 10 krajach w Europie, wycieczki czarterowe go przede wszystkim do Grecji. Jest to główna baza dla Wizz Air.

lotniska Poznań jest kawiarnia i restauracja, a to dobry wybór dla tych, którzy chcą robić zakupy. Inne udogodnienia obejmują bankomatów, podróże, pokoje dla dzieci, centrum biznesowe oraz salon VIP. Nie ma hotelu na lotnisko.