Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Wrocław

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wrocław – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wrocław – Podręcznik

Wrocław

Wynajem Aut Wrocław

Wrocław jest czwartym co do wielkości Polska miasto i stolica prowincji o tej samej nazwie.640.000 mieszkańców żyje w mieście, które leży po obu stronach Odry.Wrocław jest południowo-zachodniej części Polska , na granicy Republiki Czeskiej .Miasto jest ważnym portem rzecznym i bramy.

Wroclav ma bogate życie kulturalne i fascynującą architekturę. Miasto posiada jeden z największych placów w Europie, miejs. W pobliżu placu znajduje się kilka muzeów, galerii, kin i teatrów. Wrocław ma wiele gotyckich i barokowych kościołów. St John’s Cathedral od 1300, jednego z największych instrumentów Polska kościele.W Panorama Racławicka, która jest jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych, turyści mogą zobaczyć bitwy pod Racławicami malowane na dużym płótnie. Rosyjskich i polskich żołnierzy walczyło razem w bitwie w 1794 roku. Polacy wygrali bitwę, podczas gdy Rosjanie wygrali wojnę. Wroclav także kilka festiwali, w tym Jazz Festival w Odrze na wiosnę.

Wrocław International Airport znajduje się w Strachowice, około 12 kilometrów od centrum miasta w Wrocławiu.

polski