Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Kraków

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kraków – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kraków – Podręcznik

Kraków

Wynajem Aut Kraków

Kraków jest drugim co do wielkości miasta Polska z 760.000 mieszkańców. Kraków położony jest w południowej Polska , nad brzegiem Wisły i u stóp górskiego łańcucha Karpat.

Heavy Industrial City to jedno z najstarszych miast w Polska. Kraków jest najbardziej znany obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau z II wojny światowej. Oskar Schindler z nagrodzonego Oscarem filmu Stevena Spielberga „Lista Schindlera” mieli fabrykę tutaj. W starej dzielnicy żydowskiej, Kazimiersz, to Polska jest najstarszą synagogą, która jest przebudowywana. Rynek Główny, „Kwadrat”, jest punktem centralnym i stosunkowo niezmienionym poziomie od 1300 roku.

zabytkowym centrum Krakowa jest wpisany na listę UNESCO światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Na wapiennych Cliff Wawel (1322/64) przywraca katedra została kościołem koronacyjnym i polskich bohaterów narodowych i których pochowani są królowie. Miasto posiada kilka muzeów, Muzeum Czartoryskich ze zdjęciami włoskich artystów renesansu i muzeum Jagiellońska świecie Kopernika. Kraków jest również słynie z jaskiń solnych.

Lotnisko Balice znajduje się 12 km na zachód od Krakowa.

Zarezerwuj wynajem samochodów w Krakowie lub Kraków Airport dzisiaj, aby osiągnąć najniższą cenę.Ceny rosną dłużej czekać na zamówienie, więc wskazane jest, aby książka jak najszybciej.

polski