Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kraków Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kraków Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kraków Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kraków Lotnisko
Wynajem Aut Kraków Lotnisko

Jana Pawła II Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (KRK) jest 11 km na zachód od Krakowa w miejscowości Balice i pochodzi od papieża Jana Pawła II, który mieszkał kilka lat w Krakowie.Przy regularnym pociągiem i autobusami są dobre warunki do transportu między lotniskiem i Krakowie. Wypożyczalnie samochodów reprezentowane są Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget, Dollar, Natinal i Alamo.

Kraków Airport jest drugim największym lotniskiem w Polska w 2009 roku odwiedziło ją 2680322 osób.Posiada międzynarodowe i krajowe terminal, że jest autobus pomiędzy nimi. Lotnisko znajduje się w siedzibie Polskich Linii Lotniczych LOT. Z lotniska, samolot do 48 różnych miejsc, najbardziej popularne są LondynDublin iLiverpool.

Kraków Airport znajduje się duży wybór barów, kawiarni, restauracji i sklepów. Inne obiekty na lotnisku, bezprzewodowy internet, bank, poczta, VIP i centrum biznesowe, pierwsza pomoc, kaplica i dziecka / pokój rodzinny.