Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tunezja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tunezja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tunezja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tunezja
Wynajem Aut Tunezja

Tunezja jest najbardziej wysuniętym na północ krajem w Afryce. Językiem urzędowym jest język arabski, a francuskie posiada status języków obcych. Tunezja, która liczy 10,5 milionów (2009), graniczy na zachodzie i południowym zachodzie do Algierii – i na południu Libii. Kraju, 1300 km długości wybrzeża na północy i wschodzie Morza Śródziemnego.

Najbardziej płodne część kraju znajduje się w pobliżu wybrzeża, gdzie rosną takie pomarańcze i oliwki. W południe, jednak nie jest bardzo sucha – i najbardziej na południe wysuniętym rozciąga się również na największych na świecie pustyni Sahara.

W odniesieniu do warunków klimatycznych, w północnej części Tunezji typowy klimat śródziemnomorski z łagodnymi, deszczowymi zimami i gorącym latem suche. W południe jest dość surowym klimacie pustyni, która dominuje.   Popularność Tunezji jako kraju turystycznego jest przede wszystkim związane z wielu wspaniałych plaż wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Prawie 7 milionów turystów przyjeżdża tutaj na wakacje każdego roku.

Stolicy kraju, Tunisie, usytuowany jest na szerokiej zatoce nad Morzem Śródziemnym.Dzięki 1,2 miliona mieszkańców (prawie 4 mln w obszarze metropolitalnym) jest również największym miastem w Tunezji. W pobliżu jest jedną z głównych atrakcji – ruiny starożytnej Kartaginy. Inne duże miasta to Sfax i Ariana.Wzmianka muszą być również mniejsze miejscowości turystycznej Monastir.

Dwa najbardziej ruchliwych lotnisk w Tunezji Aéroport International de Tunis (stolica) i Aéroport International de Monastir Habib Bourguiba.

Taniwynajemaut.pl oferty wynajmu samochodów na wyżej lotniska i najbardziej popularnych celów turystycznych w Tunezji.

Popularne – wynajem samochodów