Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tabarka

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tabarka – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tabarka – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tabarka
Wynajem Aut Tabarka

Tabarka znajduje się w północno-zachodniej Tunezji, w pobliżu granicy z Algierią.Miasto położone jest na wybrzeżu kraju i wybrzeże, które prowadzi do Morza Śródziemnego. Istnieje około 170 km do Tunisu, położony na południowy wschód od miasta, ludność została określona na poziomie ok.. 15 000 w 2004 roku. Tabarka to miasto, które jest tysiące lat, a zachowuje nazwa nadana przez Fenicjan, którzy rządzili wybrzeżu Morza Śródziemnego w wieku przed narodzeniem Chrystusa.

W Tabarka, w ostatnich latach został podniesiony kurortów wzdłuż pięknego wybrzeża, goście mogą wygrzewać się na plaży, nurkowanie, golf i wędkarstwo. Jednym z Tabarka jest znana, ryb koralowych, które zostały z działalności za setki lat. Późnym latem odbywają Coral Festival, festiwal jazzowy odbywa się każdego roku. Nad miastem znajduje twierdzy z 1500, a poza miastem to dobrze zachowane rzymskich osad.

Tabarka – 7 Novembre International Airport znajduje się ok. 15 km poza miasto.