Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tunis

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tunis – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tunis – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tunis
Wynajem Aut Tunis

Tunis znajduje się w pobliżu wschodniego wybrzeża północnej części Tunezji. Miasto jest stolicą kraju i znajduje się na zachodnim brzegu jeziora w Tunisie, tuż przy wybrzeżu Tunezji nad Zatoką Tunis. Tunezja posiada port, który prowadzi do Morza Śródziemnego przez Kanał, o populacji ok.. 1 200 000 (2008), jest to największe miasto w kraju.

Starego miasta, medyna jest jednym z największych znajduje się w Afryce Północnej, sięga do około 800 AD Kr. W Medynie, nie są małe, wąskie uliczki i zabytki, takie jak Muzeum Tradycji Dziedziczenie Mieści się w budynku z lat 17 wieku. Muzeum Medina jest Zitouna Meczet od ca. 700 AD Kr. Belvedere Park położony jest w pobliżu jeziora Tunis jest największym parku w mieście, a ruiny Kartaginy znajduje się na wschodnim brzegu jeziora Tunis i rzekomo założona przez Fenicjan w roku 814 pne Kr.

Tunis Międzynarodowe lotnisko znajduje się ok.. 8 km poza stolicą.