Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Djerba

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Djerba – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Djerba – Podręcznik

Wynajem Samochodów Djerba
Wynajem Aut Djerba

Djerba położony jest na obrzeżach Tunezji południowo-wschodnim wybrzeżu.Wyspa znajduje się w Gabèsbukta należących do basenu Morza Śródziemnego.Największe miasto i stolica jest Houmt Souk, gdzie żyje około 60 000 (2007) i położony jest w północnej części wyspy. Djerba to największa wyspa Afryki Północnej liczące ok. 145 000 (nie rok referencyjny). W Odysei Legenda mówi, że postać Odyseusza odwiedził Djerba, aż do 300 neKr. nazywa się wyspa rdzeniowych.

Djerba jest jednym z obszarów Morza Śródziemnego najbardziej płodne, a zielone morze i plaże są Przyczyni turystów. Ze względu na swoją długą historię, istnieje wiele ruin i zabytków Djerba. We wsi został skurcze Guellala potter od czasów rzymskich i kilku miejscach wokół wyspy są miejscowości z białymi budynkami i bujne ogrody.W stolicy Houmt Souk, szef rynków zbytu tradycyjne ubrania i koce, biżuterię i wyroby z ceramiki.

Djerba International Airport znajduje się w północno-zachodniej części wyspy.