Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sfax

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sfax – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sfax – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sfax
Wynajem Aut Sfax

Sfax jest również nazywany Safaqis i znajduje się na wschodnim wybrzeżu Tunezji. Gabèsbukta granic miasta, które prowadzi do Morza Śródziemnego i duży port rybacki. To wywożonych towarów oliwy z oliwek i daktyli. Sfax jest stolicą prowincji Sfax jest drugim największym miastem w kraju z liczbą mieszkańców powyżej 270 000 (2008). Miasto zostało założone w 849 roku AD Kr. na ruinach starożytnych miast i Taparura Thaenae, który należał do Fenicjan i Rzymian.

Kiedy Sfax wizyty powinni udać się do starego miasta o nazwie Medina. W obrębie Starego Miasta jest stary mur miejski, który jest ok. 2 km długości. Medina jest targowisk, które są rynki z wszystkich rodzajów usług. Jednym z najbardziej znanych targowisk są kowala Souk, co oznacza, kowal Souk, i jest popularny z tego powodu część filmu Angielski pacjent został nakręcony właśnie tutaj. W Muzeum można zobaczyć ruiny miast i Taparura Thaenae.

Sfax-Thyna International Airport znajduje się ok. 6 km.