Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Gabes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Gabes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Gabes – Podręcznik

Wynajem Samochodów Gabes
Wynajem Aut Gabes

Gabès położony na zachodnim wybrzeżu w południowej części Tunezji. Miasto leży na Gabèsbukta która jest częścią Morza Śródziemnego i jest jednym z największych miast przemysłowych w kraju. W 2007 r. ludność szacuje się na około 110 000 Gabès została wniesiona przez Fenicjan, który był cywilizacji, które istniały na całym Morzu Śródziemnym w roku 800 pne Kr. do 664 pne Kr. W Rzymian w pobliżu. 200 f. Kr. miasto nosiło nazwę Tacape.

Old Town jednostek Gabès, jak w wielu innych miastach afrykańskich, Medina. Te zabytki zostały zbudowane przez Arabów już w 800 rne Kr. W Gabès Medina jest zachowana, ponieważ w dużej mierze został od jego pochodzenia, z wąskimi uliczkami i małych stoisk handlowych. Możesz souks są stare rynki różnego rodzaju towarów. Zitouna meczetu jest największy meczet w Tunezji i jest usytuowany w centrum starego miasta. Ten zbudowany na 900 i może być przetłumaczone jako „meczet drzewa oliwnego”.

Gabes-Matmata International Airport znajduje się ok. 1,5 km od centrum miasta.