Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Monastir

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Monastir – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Monastir – Podręcznik

Wynajem Samochodów Monastir
Wynajem Aut Monastir

Monastir to starożytne miasto położone w północnej części Tunezji i jest stolicą prowincji Monastir.Miasto jest położone na wschodnim wybrzeżu Tunezji granic Hammametbukta należących do basenu Morza Śródziemnego. Populacja szacowana jest na ponad 70 000 (2008). Monastir położony jest około 160 km od stolicy Tunezji, Monastir, a nazwa pochodzi od francuskiego i angielskiego słowa do klasztoru.

Jeden z najlepszych atrakcji znane są dobrze zachowane fortyfikacje Ribat Harthema podniesiony przez islamistów około roku 800 Fortyfikacja była powszechnie używana w filmie Monty Pythona Life of Brian, a dziś mieści się tu muzeum, która zajmuje się sztuki islamskiej.Innym słynnym jest piękne mauzoleum poświęcone Habib Bourguiba był pierwszym prezydentem kraju. Monastir jest również popularnym kurorcie, na obrzeżach jednego miasta można zobaczyć ruiny starożytnego miasta, które Ruspinum został złożony przez punerne i Rzymian.

Monastir-Habib Bourguiba International Airport znajduje się ok. 4 km od Monastyru.