Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sousse

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sousse – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sousse – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sousse
Wynajem Aut Sousse

Sousse znajduje się na wschodnim wybrzeżu, w północnej części Tunezji. Graniczy z miastem Hammametbukta należącej do Morza Śródziemnego i położony jest ok.. 110 km na południowy wschód od Tunisu kapitału. Miasto jest ważnym portem rybackim i eksport przewożonych towarów, takich jak oliwa z oliwek. W Sousse żyje około. 165000 (2008) mieszkańców, a miasto zostało założone przez Fenicjan już około 900 roku pne Korony i był nazywany wtedy Hadrumetum.

Stare miasto o nazwie Medina jest dobrze zachowany historyczny relikt od około 800 roku ne do 900 rne Kr. W 1998 stare miasto wymienionych na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Tutaj można znaleźć kilka zabytków, w tym Wielki Meczet z ca. 850 AD Kr. Medina otoczony jest starym murem miasta, w Kasbah, który był swego rodzaju twierdzy, gdzie mieszkał przywódca miasta, Muzeum Mozaiki. Sousse to również znana z pięknych plaż i kurortów na wybrzeżu.

Sousse obsługiwane przez Monastir Habib Bourguiba International Airport, położony ok.. 20 km.