Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Wroclaw Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wroclaw Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wroclaw Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wroclaw Lotnisko
Wynajem Aut Wroclaw Lotnisko

Copernicus Airport Wrocław (WRO) położony jest 10 km na południowy zachód od Wrocławia. Są to autobusy między lotniskiem a co 20 we Wrocławiu do 30 minut w dni powszednie i co 40 minut w niedziele i on lligdager.Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget, National, Alamo i Feldman-Car jest wynajem samochodów firm, które oferują swoje usługi na lotnisku.

1365456 osób odwiedziło lotnisko w 2009 roku. Od wrocławskiego lotniska, wycieczki do różnych miast w 10 krajach w Europie. Jest to główna baza dla Wizz Air.Lotnisko znajduje się w budowie oraz w 2012 roku, całkowicie nowy terminal zostanie zakończona. Już w 2010 r. powinny być w stanie pomieścić 2 mln pasażerów.

Jest to dobry wybór 5 różnych lokali gastronomicznych i dobrych sklepów we Wrocławiu Airport. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy Internet, poczta, bankomaty, kaplica, biznesowy, pierwszej pomocy i informacji turystycznej. Nowy hotel przy lotnisku i centrum konferencyjne zostaną zakończone w ramach projektu rozwoju.