Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Berlin

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Berlin – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Berlin – Podręcznik

Wynajem Samochodów Berlin

Wynajem Aut Berlin

Berlin jest stolicą Niemiec – znajduje się w rzeki Szprewy w północno-wschodniej części kraju.Z 3,5 mln mieszkańców (4,5 mln przedmieściach w zestawie) jest również największym miastem w Niemczech.

Berlin jest również oddzielne państwo, które jest w pełni znajduje się wewnątrz nabodelstaten Brandenburgii.

Podczas zimnej wojny miasto zostało podzielone na dwa – i komunistyczny Wschód Berlin był stosunkowo zamknięte miasta. Po zjednoczeniu Niemiec w 1990 roku, jednak, turystyki dramatycznie wzrosła.

Berlin jest znany jako miasto o bardzo bogatym życiu kulturalnym – oraz wiele istotnych i ciekawych instytucji kultury, muzeów, galerii, teatrów, filharmonii i opery. A jeśli chodzi o zabytków architektury, prawie tylko wybierać. Najczęściej odwiedzaną atrakcją – i najbardziej znanym punktem w Berlin – Brama Brandenburska (zbudowanych w latach 1788 i 1791), który jest na końcu słynnej alei Unter den Linden. W pobliżu znajduje się Berlin State Opera (1743), a Stadtbibliothek Berlinie (1774/80).

W przeciwnym razie, przy słynnym bulwarze wymienionych zakupy – i Kościoła Pamięci Cesarza Wilhelma, w miejscu gdzie kończy się ulica, i że wieża została zniszczona w czasie 2. II wojny światowej. Wieża nigdy nie została naprawiona, a funkcje dzisiejszym Kościele jako pomnik wojny.

Berlin-Tegel International Airport , położony w dzielnicy północnej Reinickenhof miasta, zastąpił tradycyjne jako główne lotnisko Tempelhof w Berlinie.Lotnisko Berlin Schoenefeld znajduje się 18 km na południowy wschód od Berlina.

polski