Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lipsk

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lipsk – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lipsk – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lipsk
Wynajem Aut Lipsk

Lipsk położony jest we wschodniej części Niemiec, nad rzeką Weisse Elster, i to największe miasto w Saksonii.Miasto ma 511.000 mieszkańców (2008), i jest być może najlepiej znany z dużych imprez targowych. Lipsk jest również znany jako starego uniwersytetu i kultury. Ponadto Lipsk często nazywany „zielonym miastem” – ze względu na wiele lasów łęgowych, ogrody kolonialnych i park.

Lipsk posiada wiele atrakcji turystycznych, i jedną z najbardziej znanych kościołów w mieście jest kościół z 1165 Nikolai Inne atrakcje obejmują Stary Ratusz z 1556, nowy ratusz z 1899 roku – z 114 metrów wysokości, okrągła wieża, Thomas’s Church – pochodzi z 1100S „Gohlisser Schloss” – piękny zamek z 1756 r. z pałacowego ogrodu, Uniwersytet budynek główny z 1415 – i Mendelssohna-Haus, domu słynnego kompozytora Mendelsson, który jest obecnie muzeum.

Lipsk posiada również kilka innych ciekawych muzeów, w tym kilka muzeów, Muzeum Egipskiego, zabytkowe muzeum, muzeum farmacji i Muzeum Bacha.

W mieście znajduje się również największy w Europie pomnik w pamięci – „Pomnik Bitwy Narodów” – który ma 91 metrów wysokości. Pomnik został otwarty 100 lat po „bitwie pod Lipskiem w 1813 roku” – ku pamięci poległych.

W przeciwnym razie, Lipsk wielkie zoo, atrakcja dla całej rodziny.

Miasta lotniska – Lipsk – położony 21 km na północny zachód od centrum miasta.