Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Berlin Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Berlin Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Berlin Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Berlin Lotnisko
Wynajem Aut Berlin Lotnisko

Berlin Tegel „Otto Lilienthal” Airport (TXL) Tegel znajduje się 8 km na północ od Berlina. Transfer na lotnisko kursuje pomiędzy lotniskiem a centrum Berlina.Wypożyczalni samochodów, które oferują swoje usługi na lotnisku są Hertz, Sixt, Budget, National, Alamo, Europcar i Avis.

14500000 osób odwiedziło lotniska Tegel w 2008 r., które jest największym lotniskiem z dwóch lotnisk w Berlinie. Jednakże, ma być zamknięty w 2011 roku, kiedy Hauptstadt-Airport Berlin Brandenburg International otworzy przedłużenie je teraz nazywa lotniska Berlin Schoenefeld. 3 najbardziej ruchliwych międzynarodowych portów lotniczych (2009) w WiedniuLondynie i Zurychu. Jest to główny punkt Air Berlin, które ma bezpośrednie połączenia do większości krajów europejskich.

Berlin Tegel Airport znajduje się duży wybór sklepów, barów, kawiarni i restauracji. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, sale konferencyjne, salon VIP, pokoje dla dzieci, poczta, bank i pierwszej pomocy. 1 km od lotniska, Mercure Airport Hotel Berlin Tegel.