Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Berlin Schönefeld Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Berlin Schönefeld Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Berlin Schönefeld Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Berlin Schönefeld Lotnisko
Wynajem Aut Berlin Schönefeld Lotnisko – Foto: © David Herrmann

Lotnisko Berlin Schoenefeld (SXF) znajduje się w pobliżu Schönefeld w Brandenburgii, 18 km na południowy wschód od Berlina. Jest to zarówno dobry połączeń kolejowych i autobusowych między lotniskiem i Berlinie. Wypożyczalni samochodów, które oferują swoje usługi na lotnisku są Hertz, Sixt, Budget, National, Alamo, Avis i Europcar.

Lotnisko znajduje się obecnie w fazie dużych projektów odbudowy. Od 2011 r. będzie to tzw Berlin-Brandenburg International Airport i stanowi jedyne lotnisko w Berlinie, co oznacza, że lotnisko Tegel w Berlinie, aby zamknąć. 6600000 osób odwiedziło lotniska Berlin Schoenefeld w 2008 roku. Jest to główna baza dla Easyjet i Germanwings. Posiada 4 terminale Terminal A gdzie jest największe i najważniejsze.

Schönefeld Airport znajduje się duży wybór sklepów i restauracji, większość znajduje się w Terminalu, sklep TaxFree jest dostępna tylko w Terminalu D. Inne udogodnienia obejmują pierwszej pomocy, pokój zabaw dla dzieci, pokój dla dziecka, bank, poczta i centrum biznesowe. Albergo Hotel położony 1 km od flypassen, a Holiday Inn lotniska Schönefeld i Berlin-Schönefeld Airport znajduje się 2 km od lotniska.