Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lublin

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lublin – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lublin – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lublin
Wynajem Aut Lublin

Lublin znajduje się 160 km na południowy wschód od Warszawy, i jest dziewiątym co do wielkości miasta.Miasto ma 357.000 mieszkańców i jest stolicą prowincji o tej samej nazwie.

Lublin jest starożytnym centrum handlu i była ważnym punktem wyjścia dla ekspansji na wschód polskich w 1100S. Lublin był czarterowany w 1317, a wiele krajowych dzień posiedzenia tutaj. W 1569 roku, miejsce, gdzie unia realna między Polska i Litwa została podpisana.Zamek w Lublinie od 1200 jest położony na starym mieście na wzgórzu. Był to kaplicy królewskiej z malowidłami z okresu bizantyjskiego. Lublin był centrum judaizmu, a także w Muzeum na Majdanku, turyści mogą dowiedzieć się więcej na temat obozu koncentracyjnego o tej samej nazwie. Miasto ma wiele kin i teatrów, a także galerie sztuki, Lublin to także święto: od rocka, teatr, muzyka klasyczna, międzynarodowym festiwalu dokumentalnego w średniowieczny festiwal.

Lublin Radwiec Airport znajduje się cztery mil poza, podczas gdy w Warszawie Lotnisko Chopina Federico uspokaja 151 km od Lublina.