Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kielce

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kielce – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kielce – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kielce
Wynajem Aut Kielce

Kielce jest położony 150 km na południe od stolicy Warszawy, u podnóża Łysej Górze góry.Kielce, stolica województwa świętokrzyskiego, a łącznie 212.000 mieszkańców. Kielce położony jest na szerokość Silnicas River.

Były górnicze miasto było zamieszkane od roku 500 ne Kr, ale po raz pierwszy wprowadził jako miasto w 1384 roku Miasto zostało na obie ręce austriackiej i rosyjskiej.Przed wybuchem II wojny światowej miasto liczyło ok. ludności żydowskiej. 20000, gdy Armia Czerwona zdobyli miasto w styczniu 1945 roku, były tylko dwa z tyłu. Pałac Biskupów Krakowskich powstał w 1637 roku i jest zachowany w niezmienionej formie. Muzeum Narodowe posiada kolekcję obrazów polskich artystów 1700 do 2000.Istnieją także sprzętu wojskowego. W okolicach Kielc znajduje się nie mniej niż pięć rezerwatów przyrody geologiczne i Gór Świętokrzyskich na 600 metrów. Należą one do najstarszych w Europie.

Warszawa, Jana Pawła II Międzynarodowego Portu Lotniczego w Krakowie wynosi 104 km od Kielc.