Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lódz Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lódz Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lódz Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lódz Lotnisko
Wynajem Aut Lódz Lotnisko

Łódź Władysława Reymonta (LCJ) jest małe lotnisko znajduje się około 6 km na południowy zachód od miasta Łodzi. Jej nazwa pochodzi od laureat Nagrody Nobla w literaturze Władysław Reymont. Jest to zarówno dobry kolejowego i autobusowego połączenia między Łodzią i lotniska.Avis, Europcar, Hertz, i 59zl.pl Mieszek są firmy samochodowe, które prezentują.

W 2009 roku 279.884 pasażerów odwiedzających lotnisko. Teraz lotnisko rozszerzone tak, że będzie gotowy do odbioru 3 mln pasażerów. Istnieją regularne loty do 8 różnych miejscowościach epic euro i są loty czarterowe do 8 innych miejsc.  Jest to szczególnie tanich linii lotniczych obsługujących łódzkiego portu lotniczego.

Lódz Airport znajduje się sklep, restauracji i kawiarni, ale na zakupy nie jest spesilet dobre. Inne udogodnienia obejmują bankomaty, biura podróży, kaplica, sale konferencyjne oraz salon dla VIP-ów. Najbliższy hotel jest Iness Hotel położony 4 km od lotniska.