Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Legnica

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Legnica – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Legnica – Podręcznik

Wynajem Samochodów Legnica

Wynajem Aut Legnica

Legnica znajduje się w zachodniej Polska w pobliżu granicy z Niemcami. Miasto położone jest 65 km na zachód od Wrocławia w województwie śląskim.107.0000 Liczba ludności (2005) mieszka w Legnicy.

Miasto dawniej Lignica, została przekazana Polska przez Niemcy w 1946 roku po drugiej wojnie światowej.W 1241 roku była bitwa pod Legnicą miało miejsce, gdy najeździe mongolskim przybył do Europy. Było ważnym miastem i wzrosło po odkrycia złota w Kaczawskich River. Legnica ma wiele starych budynków, które John’s Church z 1294 roku, Peter-Paul Kościoła od 1333, a zamek z 1400, częściowo odbudowane po zniszczeniach wojennych w 1945 roku. Wśród zabytków są również Lubiążu Abbots House, który znajduje się muzeum miedzi. Stare Miasto znajduje się ładny rynek z ratuszem w stylu barokowym.

Edgar lotnisko w Pradze znajduje się 182 km od Legnicy, podczas gdy Warszawa, Jana Pawła II International Airport odradza się 279 km od miasta Legnicy.

polski