Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut St. Petersburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. St. Petersburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

St. Petersburg – Podręcznik

St. Petersburg
Wynajem Aut St. Petersburg

Sankt Petersburg położony jest na zachód od Rosji, najgłębszej części Zatoki Fińskiej.Miasto jest drugim co do wielkości w Rosji i trzecim co do wielkości w Europie. W 2008 r. ludność mierzona na ponad 4,5 mln w granicach miasta. Sankt Petersburg został założony w 1703 i był stolicą 1712/18. Stan udał się do wielkości miasto w Europie Moskwy po rewolucji rosyjskiej 1918 roku.

Sankt Petersburg został nazwany kapitału kulturowego i słusznie. Piękne granicach miasta z wieloma atrakcjami, zarówno muzea i działań przyjaznych dzieciom, w tym muzeum sztuki i kultury, jak również zoo Leningrad Zoo. W Petersburgu znajduje się ponad 500 mostów w mieście znajduje się kilka małych wysp. Stare Miasto należy jedna wizyta i jest notowana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Lotnisko w Petersburgu znajduje się około 17 km poza miasto i nazwał Pulkovo Airport.Jest to czwarty najbardziej lotnisko w Rosji po trzech, które są w okolicach Moskwy.