Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kouvola

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kouvola – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kouvola – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kouvola
Wynajem Aut Kouvola

Kouvola położony jest w dolinie Kymmene, ca. 58 km na północ od miasta portowego Kotka w Zatoce Fińskiej. Jest to nowoczesne miasto, gdzie większość budynków pochodzi z 1900. Przed Kouvola w 2009 roku została połączona z pięciu okolicznych gmin, miasto miało około 31.000 mieszkańców. Duży mieszkańców gminy jest obecnie nieco ponad 88.000.

Kouvola znajduje się w obszarze geograficznym z kilkuset małych i dużych jezior, w których liczba kabin są również bardzo wysokie. Wśród zabytków, celulozowni i papierni Verla w Jaala, ca. 30 km od Kouvola, o których mowa. Jest to kompletny muzeum przemysłu, które od 1996 r. na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

W przeciwnym razie prawdopodobnie największą atrakcją w Kouvola Tykkimäki karnawał, który znajduje się 4 km od centrum miasta. W sumie 40 przejazdów oraz innych instalacji Tykkimäki Finlandia trzecim co do wielkości park rozrywki.

Najbliższe główne lotniska Helsinki-Vantaa International Airport, poza stolicą, Helsinki, ca. 140 km na południowy zachód od Kouvola.