Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Helsinki Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Helsinki Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Helsinki Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Helsinki Lotnisko

Wynajem Aut Helsinki Lotnisko

Helsinki-Vantaa Airport jest 19 km na północ od centrum Helsinek , 5 Km od Vantaa.Są to autobusy między lotniskiem a, Helsinki, która trwa około 40 minut. Istnieje 5 wynająć firmę samochodu na lotnisku, które znajduje się w korytarzu pomiędzy terminalami. Są Avis, Budget, Europcar, Hertz i Sixt.

W 2008 12589400 osób odwiedziło Helsinki Airport znajduje się największy w Finlandii .Z Helsinek można bezpośrednio dolecieć do 120 miejsc na całym świecie, jest port lotniczy, który ma drugą najwyższą liczbę miejsc na mapie, w Europie Północnej. Został zbudowany w 1952 roku na letnie Igrzyska Olimpijskie. Jest to siedziba Air Finlandia, Finnair, Blue 1 i Finncomm Airlines i krajowym i międzynarodowym terminalu.

Helsinki Airport ma bardzo dobry wybór kawiarni, restauracji, barów i sklepów. Inne udogodnienia obejmują apteki, internet bezprzewodowy, plac zabaw dla dzieci, centrum konferencyjne oraz informacje turystyczne. Istnieją dwa hotele na lotnisku, w hotelu Scandic Gateway Hotel Hilton Helsinki-Vantaa Airport Hotel.

polski