Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Helsinki

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Helsinki – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Helsinki – Podręcznik

Wynajem Samochodów Helsinki

Wynajem Aut Helsinki

Helsinki (Szwedzki: Helsinkach), w stolicy Finlandii, jest głównym portem w Zatoce Fińskiej – w Södra Finlands län. Mieszkańców miasta jest 583.484 (2009) – a cały obszar metropolitalny zamieszkuje około. 1 milion osób.

Helsinki został założony przez króla szwedzkiego Gustawa Wazy w 1550 roku, a centrum było wtedy nieco dalej na północ – ale było już około 100 lat później przeniósł się do swojej obecnej lokalizacji. Miasto było od wieków w Szwecji – to krótki okres, w rosyjskim – zasady. Od 1917 roku w Helsinkach był stolicą niezależnego Finlandii .

Duża część architektury Helsinek charakteryzuje klasycyzm i stylu Art Nouveau, ale miasto może pochwalić się kilka zabytkowych budynków w nowoczesnym stylu funkcjonalizmu. Niektóre z nich zostały zaprojektowane przez własne Finlandii światowej sławy architekt Alvar Aalto (1898/76). Jego najsłynniejszą budowlą jest sali koncertowej i kongresowej Finlandia Hall (1971).

Wśród innych atrakcji Helsinki, wymienione są następujące: Muzeum Sztuki Współczesnej Kiasma, prawosławny Sobór Uspenski i Suomenlinna Fortress – która obejmuje kilka wysp w archipelagu przy wjeździe do miasta. Jest uważany za jednego z największych na świecie sjøfestninger przetrwania – a na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Główne lotnisko w Finlandii, Helsinki-Vantaa International Airport , położony 17 mil na północny wschód od centrum miasta.

polski