Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Salo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Salo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Salo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Salo
Wynajem Aut Salo – Foto: © Japiot

W nadmorskim miasteczku Salo jest w południowo-zachodnim rogu Finlandii – zwłaszcza krajobraz Varsinais-Suomi (szwedzki: Właściwie League Finlandia ).Miasto, które ma około. 55.000 mieszkańców, miasto praw nabytych w 1960 roku – ale już od dawna osady miejskiej (Salo się pierwsza wzmianka w źródłach pisanych już w 1325).

Salo jest przede wszystkim znana z branży high-tech. Wśród innych telefon komórkowy Nokia producent ma swoje główne fabryki tutaj ..

Dwie instytucje kultury stały się centralną funkcję w mieście: Cultural KIVA (koncerty, taniec i teatr) i Salo Art Museum – mieści się w 100-letnim, odrestaurowanym liczby pociągów. Ponadto miasto ma kilka muzeów.

W przeciwnym razie, Salo w obszarze o wiele skarbów natury – i rekreacji Meri-Teijo, usytuowany nad morzem, na obrzeżach miasta, jest bardzo popularne. Dlaczego nie spróbować golf, wędkarstwo, wynająć łódź i kajaki kanu lub kajakiem.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Turku (ABO) lotniska, 52 km na zachód od Salo.