Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Turku

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Turku – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Turku – Podręcznik

Wynajem Samochodów Turku
Wynajem Aut Turku

Turku (Szwedzki: ABO) położony jest w południowo-zachodnim rogu Finlandii, gdzie rzeka Aura zabraknie w archipelagu Sea – czyli wody między Zatoki Fińskiej i Zatoki Botnickiej.Archipelag Sea (Saaristomeri) to również nazwa największego archipelagu Finlandii, znajduje się tutaj. Turku, która ma około 180.000 mieszkańców (2007), należy do krajobrazu rzeczywistego Liga Finlandia (Varsinais Suomi).

Historycznie, Turku przez długi okres miały duży szwedzki akcent, ale dzisiaj jest 88% mieszkańców fińsko-mówienia.

Turku, która została założona w 1200s, jest najstarszym miastem w Finlandii – był również w średniowieczu najważniejsze. Kilka zachowanych budynków dokumentujące znaczenie miasta, w tym Turku Cathedral pod koniec 1200’s (Narodowe Sanktuarium w Finlandii) i Turku Castle, który został zbudowany w 1280’s.

W przeciwnym razie istnieje wiele atrakcji kulturalnych w Turku. Tutaj, Turku / Turku Art Museum nazwie, który mieści się w zabytkowym budynku z 1891 roku w stylu romantycznym. Również Muzeum Rzemiosła Kloster BACKEN jest popularnym miejscem turystycznym. W rzeczywistości, to jest tutaj, aby mówić o całym mieście od 1700 roku, które zostały zachowane prawie w całości. Dwa specjalne muzeum znajduje się także duży napływ turystów: Forum Marineum (muzeum morskie, gdzie między innymi doświadczenia grzywny pełni uzbrojone Suomen Joutsen od 1902) i Sibelius Museum (z dużą kolekcją instrumentu, w tym życiu notatek i rękopisów z Finlandii światowej sławy kompozytor, Jean Sibelius).

Rodziny z dziećmi często wybierają się na wycieczkę do małych sąsiedniego miasta Naantali (Szwedzki: Naantali), 18 km na zachód od Turku, ponieważ można dowiedzieć się, gdzie wielka przygoda park Muumimaailma (Mumin’s World). Jest on oparty na słynnej opowieści Tove Jansson o Muminkach’s.

Turku ma połączenie promowe z Mariehamn na Wyspach Alandzkich i Sztokholm – i 8 km na północ od miasta lotnisko Turku Airport.