Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Maarianhamina

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Maarianhamina – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Maarianhamina – Podręcznik

Wynajem Samochodów Maarianhamina
Wynajem Aut Maarianhamina

Mariehamn (fiński: Maarianhamina) jest stolicą archipelagu Aland, położony na Morzu Bałtyckim, niedaleko południowo-zachodnim wybrzeżu Finlandii kontynentalnej. To był – i pozostaje – port morski, który charakteryzuje również atrakcji ma do zaoferowania. Mariehamn ma około. 11.000 mieszkańców – czyli prawie połowa populacji Wysp Alandzkich tutaj mieszka.

Alandzkich, jest w stu procentach szwedzkojęzycznym społeczności i wszystkie są pod silnym wpływem kultury szwedzkiej. Archipelag jest samorządne krajobraz w Republice Finlandii – i posiada również własne flagi narodowej.

Wiele atrakcji w Mariehamn znajduje się w porcie. W Österhamnen znaleźć Sjökvarteret z pomalowane na czerwono środowisku kurnika – i popularne muzeum przemysłu stoczniowego. W Västerhamnen mogą odwiedzić dom Dowcipy i muzeum statku „Pomorze”, która jest 100-letni stali kory. Jest to również prom, który ma połączenie promowe z pasażerów Sztokholmie w SzwecjiTurku (ABO) i Helsinkach (Helsinki) w Finlandii – jak Tallinie w Estonii.

Inne atrakcje w Mariehamn, wymienione są następujące: Parki Lilla Holmen i Badhusparken – i Mariebad, instytucja, która obejmuje basen, „äventyrsbad” dla dzieci i kąpielisko na wolnym powietrzu.

Alandzkich posiada własne lotnisko – Mariehamn lotniska – położony 3 km od centrum Mariehamn.