Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tallinn

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tallinn – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tallinn – Podręcznik

Tallinn
Wynajem Aut Tallinn

Tallinn jest stolicą Estonii i znajduje się na północy kraju.Portu miejskiego, który jest najważniejszym w kraju, zrzutu do Zatoki Fińskiej, na południe od Finlandii. Jest to około 80 km do stolicy Finlandii Helsinkach. Jest to największe miasto w Estonii w 2010 r. i populacji oszacowano na ponad 405 000 Tallinn Reval nazwie aż do 1918 roku i był już na rynku w 900.

Na przestrzeni dziejów miasto zostało narażone na działanie różnych włości. Miasto jest znakiem czasu Duńczyków od 1200s, Hanzy z 1500 r. Szwedzi z 1700 roku i Rosjanie od 1800 roku. W starym mieście, które zostało wymienione na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO w 1997 r. na stare mury miasta, wieże i średniowieczne kościoły. Oto Europy najstarszych aptek w eksploatacji w 1400. Tallinn oferuje dobrych sklepów, licznych muzeów, w tym muzeum na wolnym powietrzu, jak żyli ludzie w przeszłości, galerii, parków działalności i salach koncertowych.

Lennart Meri Tallinn Airport jest międzynarodowym lotniskiem i największych w kraju.Lotnisko znajduje się ok.. 4 km od centrum miasta.