Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pori

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pori – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pori – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pori
Wynajem Aut Pori

Pori jest położony na zachód od południowej części Finlandii – gdzie rzeka Kokemäenjoki (Szwedzki: Kumo Älv) wpada do Zatoki Botnickiej.Miasto ma 76.641 mieszkańców (2009) i jest najważniejszym ośrodkiem miejskim na wsi Satakunta (Szwedzki: Satakunda). Pori jest to główne miasto portowe, gdzie eksport drewna i tarcicy produktów jest działalnością podstawową.

Pori zostało założone w 1365, a wraz z nim Finlandia 3 najstarszego miasta. Po wielkim pożarze w 1852 roku, cały omregulert centrum i przebudowywany. Wśród zabytków architektury miasta jest więcej neorenesansowe budynki wzdłuż rzeki – i kirkko Keski-Porin (Centrala Björn Borg kyrka) w stylu neogotyckiej z ok.. 1860 roku.

Każdego lata w lipcu jest jednym z najbardziej znanych na świecie festiwali jazzowych – Jazz Pori – odbyły się tutaj. W przeciwnym razie, Pori Theater, Pori Art Museum i Muzeum Satakunta ważnych instytucji kulturalnych w mieście.

Jeśli chodzi o rozrywki, centralnej części parku drukarki wyspy – z plaży – zwłaszcza wymienione. Ponadto znajdziemy w Finlandii najsłynniejszej plaży w pobliżu Pori – przez Ytterö.

Lotnisko Pori Airport znajduje się 2 km na południe od centrum miasta.Jest to przede wszystkim lokalne lotnisko – ale codzienne loty do stolicy Helsinki