Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mikkeli

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mikkeli – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mikkeli – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mikkeli
Wynajem Aut Mikkeli

Mikkeli (Szwedzki: St Michel) znajduje się w południowo-wschodniej części Finlandii, w szczególności w krajobraz Södra Savolax.Miejsce to jest pierwsza wzmianka w źródłach pisanych w 1323 i nazwany na cześć Archanioła Michała. Mikkeli jednak nie, status miasta aż do 1838 roku. Jedno ramię do wielkości jezioro w Finlandii, gdy w Saimaa do Mikkeli – i stąd nie ma ruchu promowego w tym do Lappeenranta (Szwedzki: Lappeenranta) w sezonie letnim.

Mikkeli słynie z aktywnego życia nocnego, w centrum znajdują się liczne puby, bary i kluby nocne. Atrakcje w inny sposób szczególnie parku rozrywki Visulahti wspomniano – które również mogą odwiedzić Finlandia najstarszych szafy wosku, jak również „Miniland” (miniaturowe modele znanych budynków fiński).

W przeciwnym razie, istnieje kilka muzeów w Mikkeli (w tym muzeum, kościół, który znajduje się w najstarszym budynku miasta – steinsakristi od 1500).Co więcej, jest uważane za piękne Mikkeli / St Michel katedry (w stylu neogotyckim z ubiegłego wieku) jako jedna z atrakcji.

Najbliższy głównych portach lotniczych Mikkeli lotniska, Jyväskylä lotniska (115 km na północny zachód od Mikkeli) i Helsinki-Vantaa International Airport (230 km na południowy zachód od Mikkeli).