Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rauma

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rauma – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rauma – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rauma
Wynajem Aut Rauma

Rauma (Szwedzki: Rauma), położony na zachodnim wybrzeżu w południowej części Finlandii – między Pori (Szwedzki: Björn Borg) oraz Turku (Szwedzki: ABO).Miasto należy do krajobrazu Satakunta i ma około. 40.000 mieszkańców (2010). Rauma – Stare Miasto przesyłki – stał się miastem w 1442, ale już w 1300 roku, był klasztor franciszkanów i kościół katolicki tutaj.

Stare Miasto (chory Rauma / Old Rauma) ma korzenie sięgają czasów średniowiecza i składa się z dobrze zachowane budynki drewniane i jednolite. Dzielnica jest Rauma Główną atrakcją turystyczną – i to było na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO od 1991 roku.

Rauma jest w inny sposób znany z wielu festiwali muzycznych – większość z nich odbywa się w lecie. Wśród najbardziej znanych jest Rauman Festivo (muzyka klasyczna), Rauma Summer Jazz, Blues i Rauma RMJ Festival (rock). Wzmianka muszą być również Blue Sea Film Festival Film Festival.

Najbliższe lotniska to Pori (Pori) lotniska, ok.. 50 km na północ od Rauma (istnieją połączenia lotnicze do Helsinek ) oraz Turku (ABO) International Airport, ok. 90 km na południe od Rauma