Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Rauma

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rauma – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rauma – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rauma

Wynajem Aut Rauma

Rauma (Szwedzki: Rauma), położony na zachodnim wybrzeżu w południowej części Finlandii – między Pori (Szwedzki: Björn Borg) oraz Turku (Szwedzki: ABO).Miasto należy do krajobrazu Satakunta i ma około. 40.000 mieszkańców (2010). Rauma – Stare Miasto przesyłki – stał się miastem w 1442, ale już w 1300 roku, był klasztor franciszkanów i kościół katolicki tutaj.

Stare Miasto (chory Rauma / Old Rauma) ma korzenie sięgają czasów średniowiecza i składa się z dobrze zachowane budynki drewniane i jednolite. Dzielnica jest Rauma Główną atrakcją turystyczną – i to było na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO od 1991 roku.

Rauma jest w inny sposób znany z wielu festiwali muzycznych – większość z nich odbywa się w lecie. Wśród najbardziej znanych jest Rauman Festivo (muzyka klasyczna), Rauma Summer Jazz, Blues i Rauma RMJ Festival (rock). Wzmianka muszą być również Blue Sea Film Festival Film Festival.

Najbliższe lotniska to Pori (Pori) lotniska , ok.. 50 km na północ od Rauma (istnieją połączenia lotnicze do Helsinek ) oraz Turku (ABO) International Airport, ok. 90 km na południe od Rauma

polski