Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rovaniemi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rovaniemi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rovaniemi – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rovaniemi
Wynajem Aut Rovaniemi

Rovaniemi jest centrum handlowe i kulturalne w północ krajobraz Finlandii, Laponii. Miasto, które mieści się także University of Lapland, ma 59.353 mieszkańców (2008). Chociaż Rovaniemi był kościół od średniowiecza, a nie prawa handlowego miasta do 1960 roku. To był rzeczywiście miejskich budowli na miejscu, ale większość budynków została spalona przez Niemców w 1944 roku.

Po 2 II wojny światowej, w nowym centrum, położony u zbiegu Kemijoki i Ounasjoki spotkać, zaprojektowany przez słynnego architekta Alvara Aalto (1898/76). Jest on również odpowiedzialny za kilka miasta obiekty użyteczności publicznej: City Hall (Ratusz), Biblioteka Miejska i Lappiahuset   (W którym mieści się teatr).Najbardziej w zabytkowym budynku w Rovaniemi Wystarczy jednak, kulturalnych i centrum kongresowego Arcticum, zbudowany w 1992 roku, zaprojektowany przez duńskiego architekta firmy.

Rovaniemi inaczej znany jest jako rodzinne miasto Mikołaja. Całe dwa ziemi elf (parki rozrywki z Mikołajem tematu):   Santa Park i Santa Claus „Village – oba położone na północ od rzeki Kemijoki.Pół miliona osób przyjeżdża tu co roku w odwiedziny Świętego Mikołaja (Jultomten / joulupukki).

Także narciarskich Ounasvaara na obrzeżach miasta jest atrakcją, która przyciąga wielu turystów w okresie zimowym.

Lotnisko Rovaniemi jest lokalne lotnisko, które ma kilka karty – jak również regularne loty do Helsinki.