Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Oulu

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oulu – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oulu – Podręcznik

Wynajem Samochodów Oulu

Wynajem Aut Oulu

Oulu (Szwedzki: Oulu) znajduje się w południowo-zachodniej części północnej Finlandii – na wsi Północnej Zatoki Botnickiej, gdzie rzeka Oulujoki (Oulu Älv) wpada do Zatoki Botnickiej.Oulu jest w kraju 6 największych i północnej Finlandii, największym miastem. Został założony w 1605 przez szwedzkiego króla Karola IX, i tym samym jest jednym z najstarszych miast w Finlandii.

Istnieje wiele atrakcji turystycznych w mieście Oulu. Jednym z najczęściej odwiedzanych są ruiny linna Oulu (Oulu Castle) w Pałacu Holmen Ulejoki (Oulu Älv) – zbudowany przez Szwedów w 1590, ale częściowo zniszczony przez uderzenie pioruna w 1793 roku. W wieży zamkowej (wybudowany w 1875 roku jako astronomiczne observatorietårn) jest kawiarnia w lecie.

W przeciwnym razie, przede wszystkim, Technopolis, najstarszy park technologiczny (1892) – i sto lat młodszy Science Center Tietomaa wymienione. W Tietomaa atrakcji dla całej rodziny. Oulu również kilka wspaniałymi parkami, i „kultury wyspy” Pikisaari (sztuka i rzemiosło) i Turkansaari (skansen) jest popularne również.

Oulu Airport International Airport , położony zaledwie 15 km od centrum miasta, jest drugim najbardziej Finlandii.

polski