Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Oulu Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oulu Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oulu Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Oulu Lotnisko
Wynajem Aut Oulu Lotnisko – Aulo Aasmaa

Lotniska Oulu (OUL) znajduje się 15 km na południowy zachód od Oulu. Są to autobusy z lotniska Oulu i lotniska co 20 minut w dni powszednie. Istnieje 7 różnych firm, wynajem samochodów na lotnisku, istnieją Avis, Europcar, Hertz, Toyota wynajem, Sixt, Tran Vell i Scandia wynajem.

W 2008 roku 802.569 pasażerów odwiedził Oulu Airport jest drugim co do wielkości lotnisko w Finlandii. Główny terminal zostanie rozbudowany i wyremontowany i planuje, że będzie zakończone w 2011 roku. To jest kilkanaście lotów dziennie do Helsinki z Oulu, i działa kilka lotów czarterowych z lotniska do GrecjaTurcja, Wyspy Kanaryjskie itp.

Oulu Airport ma prosty wybór kawiarni i restauracji. Inne urządzenia są wolne od podatku, pokoje rodzinne i pokoje VIP. Vihiluoto Hotel-Airport Hotel położony jest 3 km od lotniska.