Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kuopio

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kuopio – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kuopio – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kuopio
Wynajem Aut Kuopio

Kuopio, która leży w północnej Savolax (na wschód od centralnej Finlandii południowej ), ma 91.959 mieszkańców (2008).Miasto zostało założone w 1653 roku – i jest malowniczo położony nad brzegiem Great Lake Kallavesi. Część miasta leży na niektóre jeziora wiele wysp.

Kuopio znana jest jako kultura, która kilka z atrakcji jest dowodem. Tutaj, Kuopio Teatru Miejskiego i Teatru Tańca Minimi szczególnie wymienione. Istnieje również duży festiwal muzyki dance i tu co roku.

W przeciwnym razie, istnieje wiele muzeów w Kuopio. Wśród nich są zdjęcia muzeum VB Fotografia centrum, Kuopio Kuopio Museum i vintage muzeum. Co więcej, jest muzeum w byłym domu filozof i polityk Johan Vilhelm Snellman – JV Snellmans hemmuseum.   Również inny znany polityk z Kuopio – byłego prezydenta Finlandii i laureata Pokojowej Nagrody Nobla 2008, Martti Ahtisaari. Poza tym, własne muzeum Fiński Kościół Prawosławny w Kuopio.

Lotnisko Kuopio Airport znajduje się w Rissala, 18 km na północny wschód od centrum miasta.